Menu

Aktuální sdělení pro SVJ

Jméno
Text
icon v pátek dne 17. 3. 2023 od 23. hod. přerušena dodávka tepla pro Sídliště nad Lužnicí v Táboře. Obnovení dodávky tepla pro Sídliště nad Lužnicí bude v sobotu dne 18. 3. 2023 do 19. hod. - změna termínu z 3.3
icon Ve čtvrtek 29.9. od cca 10:00 hod. bude probíhat oprava balkón. stříšek v 8.p - Zejména vlastníky balkónů pod byty "A" a "B" upozorňujeme na možnost pádu předmětů a tedy opatrnost při vstupu na balkóny.
16.8. ... "ledy se pohnuly" a dojde i na opravu balk. stříšek (cca září, firma Pekstra)
icon 30.5. Konečně se podařilo realizovat obnovu nátěru poškozené (posprejované) fasády. Na opravu balkón. stříšek zatím čekáme ...
Prosím vážené sousedy, aby zavírali spojovací dveře v hlavním vchodě. Předejdete rozbití skla průvanem...
Děkuji
... je aktuální (po rozkliknutí)
tedy rozdělovníku
prosím o aktualizaci úklidu v domě
V pondělí 24.1. v 17 hod. se sejde výbor.
22.1. Podařilo se domluvit opravu balk. stříšek (PEKSTRA) ...
18.1. Teplárna hlásí (krátkodobý) technický problém - je možné že dojde ke snížení teploty média (teplo, TUV)
27.12. Výtah - opět stejná závada (podjetí kabiny s osobami). Vyproštění proběhlo v řádu minut dozorem výtahu. Výtah zpojízdněn servisem.
21.12. Výtah - stejná závada ( po 30 dnech)- podjetí kabiny pod úroveň v přízemí, ale tentokrát s přítomností osob. Vyproštění proběhlo v řádu minut dozorem výtahu. Servis dorazil ... po 16 hod. byl výtah zpojízdněn.
21.11. Dnes po dlouhé době se "zasekl" výtah - za hodinu od přivolání servisu byl zpojízdněn ...
Prosím majitele kola, který používá můj stojan v kolárně, aby své kolo odstranil
2.11. Ve sklepích se nám vedle pavouků asi ubytovaly i myši. Proto byla do uvedených prostor rozmístěna jedovatá nástraha - RATMOR ... Pozor, aby se k tomu nedostaly děti a domácí zvířata. Situaci budeme vyhodnocovat ...
icon 20.10. Světlo p.Rončák vyměnil a nastavil ...
16.10. Páteční závada (nejel výtah a nesvítila světla na chodbě )byl způsoben zkratem žárovky a spínače u venkovních dveří. V sobotu ráno byl zprovozněn výtah a světla, venkovní svítidlo s čidlem bude v nejbližších dnech vyměněno
23.9. Oprava - výměna uzávěru studené vody se obešla bez komplikaci ...

Kontakty - výbor (správa domu)

SVJ - videnska2776@svjtabor.cz
př. J.Pinkava mob.724 200 094
jpinkava@live.com
mpř. N.Nedvědová mob.730 129 493
nada.rousova@gmail.com
čl. J.Rončák mob.723 566 606
jan.roncak@tiscali.cz

Úklid v domě


< návrat zpět

Archiv starších příspěvků - jen číst !!


Téma: Rekonstrukce 2015 rss

Zaslal/a icon 3.2.2015 19:55

tak 5.3. začínáme ...

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

#000018
Zítra 3.3., dle dohody z jednání komise, pověsím na nástěnku výzvu k parkování na 5.3. Obdobně budu vyzývat i sousední vchody.
#000019
Nechci zbytečně zakládat nové vlákno k fasádě. Osobně se "přiznávám" k variantě číslo 7 s úpravou. Máme hnědé dveře a cpát okolo šedou v jakémkoliv odstínu je jako pěst na oko. Variantu 7 bych použil jako základ pro celkovou strukturu domu. Různě barevnými balkony a barvami z varianty 11 zakomponoval dům mezi ostatní. Náš dům pak získá originální vzhled, ale nebude příliš dominantně zasahovat do okolí. (Ostatně sytost barvy a její odstín bych upravoval až ve finálním návrhu). Rád bych navrhl ještě variantu světle hnědého základu (celý dům) a hru barev žlutá a tmavší hnědá přes okna jako v návrhu č 12. a kombinace balkonů světle žlutá, pískově hnědá.

Proto žádám Vás, "kolemjdoucí", kteří jste se nabízeli s pomocí při malování nebo úklidu vstupní chodby o Váš zájem či nezájem. Pokud budou tři a více pozitivních ohlasů, jsem ochotný pro nás vypracovat návrh do podoby, kterou můžete vidět dole.
#000022
Přikláním se k návrhu p. Rybáka a to k variantě číslo 7 s úpravami. Použít světle hnědý základ pro celý dům. Žlutá a tmavší hnědá pole přes okna jako v návrhu č 12 a k tomu kombinace balkonů světle žlutá, pískově hnědá.
#000023
Souhlasíme s návrhem p.Rybáka. Hnědý odstín v základu bude korespondovat se vstupním vchodem, žlutá a tmavší hnědá barva kolem oken fasádu oživí, rovněž i umístěním, tak jak je použito v galerii pod č.12. Návrh této varianty určitě stojí za vypracování.
#000024
Kelnerovi za byt č. 14 a 17, hlasujeme pro variantu č. 7 s možností změny barvy balkonů na barvu soklu domu (asi terakota) To jsou dva hlasy.
#000025
za byt č. 14 varianta č. 7 s možností úpravy barvy balkonů jako je sokl
icon #000026
Mailem či písemně se ke mně dostalo vyjádření od p.Glézlové - var.č.5,
od Šimůnků, Adamů, p. Vinceové a Kočiška - var.č.8,
od p.Jakubové, Kúbelové a Nácala - var.č.9,
od Šťovíčků - var.č.11. Anketu v levém sloupci prosím berme také jako orientační názor zúčastněných. Je sice zabezpečena tak, aby nemohl hlasovat neregistrovaný návštěvník webu a také proti opakovanému hlasování z jednoho PC, ale ... Svůj názor můžete potvrdit zde v komentářích.
Z ohlasů i ankety zatím vychází jako favorit var.č.7, také varianta č.8 a 9 se stala velmi oblíbenou. (zřejmě ještě dojde k drobným úpravám a sladění barevných tónů fasády a balkónů dle získaných názorů - projektant poskytne vzorník barev). Příští týden by mohl proběhnout užší výběr ...
//příspěvek jsem doplnil dle aktuálních informací k 18 hod. 8.3.)//
#000027
Byt č. 20, jsme pro variantu č. 7 s možností sladění barev balkonů s fasádou domu,
jsme pro hnědé odstíny, terakota apod.
#000030
Pokud je jen trochu možné zaslat vzorník barev elektronickou formou, rád bych ji obdržel. Bohužel má verze ArchiCADu je poněkud postarší a neumí pracovat s novými koncovkami výkresů. Tudíž musím vše zadávat manuálně. Pokud by stačila skica(?), zítra v podvečer ji předám SVJ.